YENİ TAKIMLARIYLA ANLAŞAN İSİMLER
ADI SOYADI PUANI ESKİ TAKIMI YENİ TAKIMI
Efdal ALTUNBARAN 1 Eskişehir ESK 1453 ESK
Mürsel AKTAŞ 3,5 Tuzla Belediyesi 1453 ESK
Yusuf ÇORUH 3,5 Eskişehir ESK 1453 ESK
Mehmet ARPAK 4 Çanakkale Boğazgücü 1453 ESK
Metin DİNÇOL Antrenör 1907 Fenerbahçe 1453 ESK
Ferda SEKMEN 4 Kardemir Karabük Altınordu Bld.ORDU
Şuayip KABLAN 4 Yalova OSK Altınordu Bld.ORDU
Can AKSU Antrenör Kardemir KARABÜK 1907 Fenerbahçe
Murat ARSLANOĞLU 3,5 Kardemir Karabük 1907 Fenerbahçe
Serhat ÖZBUDAK 2 Kardemir Karabük 1907 Fenerbahçe
Selim SAYAK 2,5 BJK RMK MARİNE 1907 Fenerbahçe
Kinem KULBAY 1 Balıkesir BŞB 1907 Fenerbahçe
Zeki KARATEKE 3 Ceylanpınar BLD. Aydın BŞB
Hasan KODAL 4 Engelsiz Gaziantep Aydın BŞB
Haktan ÖZÜNVER 1,5 KONYA Eng. Aydın BŞB
Yasin CIRGAOĞLU 1 BJK RMK MARİNE Bağcılar Belediyesi
Başar KOÇ 1,5 İskenderun ENG. Bağcılar Belediyesi
Zafer GÜLTEKİN 3,5 BJK RMK MARİNE Bağcılar Belediyesi
Bulut ATABEY 4 BJK RMK MARİNE Balıkesir BŞB
Kudret Fatih ÜNLÜ 2,5 Kardemir Karabük Balıkesir BŞB
Gürkan TAŞ 2 BJK RMK Marine Balıkesir BŞB
Metehan YIlmaz 1,5 Kardemir Karabük Balıkesir BŞB
Emre DOĞAN 1,5 Şanlıurfa BŞB 1955 Batman Bld.Spor
İlhan TUNCAY 3 Bağcılar Belediyesi BJK RMK MARİNE
Muhterem AKTAŞ 1,5 Kardemir KARABÜK BJK RMK MARİNE
Bülent YILMAZ 3,5 1907 Fenerbahçe BJK RMK MARİNE
Mustafa KORKMAZ   Galatasaray Baskets 96 Rahden(ALMANYA)
H.İbrahim YILDIZCAN 2 Aydın BŞB Bornova Barışgücü
İlker DİLSİZ 4 Engelsiz Gaziantep Ceylanpınar Belediyesi
Alaa İhsan Kareem ABDULLAH 3,5 Keçiören Bld.Eller Gücü Ceylanpınar Belediyesi
İlker YENİGÜN Antrenör   Engelsiz Gaziantep
Milad AZİZMEHR 3,5 Sorgun Eng Engelsiz Gaziantep
EMRAH AKPINAR 2,5 Keçiören Bld.Eller Gücü Gazişehir Gaziantep F.K
Mehdi GHORBANI 4,5 Balıkesir BŞB Galatasaray
İbrahim GÜR 4 Düziçi ESK HATAY BŞB
Krysztof BANDURA 3,5 Galatasaray GSD Porto Torres (İTALYA)
Gazel SATAR 2 Düziçi ESK HATAY BŞB
İlker EKER 2 Düziçi ESK HATAY BŞB
Mevlüt ERDENCİ 4 MUŞ BESK İskenderun Engelliler
Ramazan KAHRİMAN 2 Keçiören Bld.Eller Gücü İzmir BŞB
Muhammed Hassan SAYARİ 4 Balıkesir BŞB İzmir BŞB
M.Fevzi ÇAKMAK 1,5 Bağcılar BLD. K.Ç.Dostluk
Murat SALTAN Antrenör Yalova OSK Keçiören Bld.Eller Gücü
Ebru ÇAM 1 Kardemir KARABÜK Keçiören Bld.Eller Gücü
Cemil BABAN 1,5 Bağcılar Belediyesi Keçiören Bld.Eller Gücü
Selvihan GÜR 1,5 68 Aksaray BLD Keçiören Bld.Eller Gücü
Ahmet MENCİK 2,5 Yalova OSK Keçiören Bld.Eller Gücü
Yusuf ÇOBAN 2,5 Antalya BŞB ASAT Keçiören Bld.Eller Gücü
Sami EKİN 3,5 Yalova OSK Keçiören Bld.Eller Gücü
Yasin TAŞDEMİR 4 Çanakkale Boğazgücü Keçiören Bld.Eller Gücü
Mustafa Veli OK 4 Gazişehir Gaziantep Keçiören Bld.Eller Gücü
Ali Akbar EBRAHİMİ    İRAN KKTCELL
Süleyman KIZILKAYA 1 68 Aksaray BLD. KONYA BESK
Reda MAATAOUI 3,5 1907 Fenerbahçe LE CANNET(FRANSA)
Furkan UÇAŞ 3 K.Ç.Dostluk Medicalpark Samsun
Hamza SARIYILDIZ 3 Yalova OSK Tuzla Belediyesi ESK
İbrahim KIRTAŞ 3 Balıkesir BŞB Tuzla Belediyesi ESK
Onur Bozdemir 1 İstanbul Eng.Sporları Tuzla Belediyesi ESK
Umutcan YAŞAR 1 Pendik Bld.An.Yakası Tuzla Belediyesi ESK
Ali Asker TURAN 3,5 Keçiören Bld.Eller Gücü TSK REH.Merkezi
Ömer IŞIK 4 Kardemir Karabük TSK REH.Merkezi
Yıldız KARTAL 1 1907 Fenerbahçe TSK REH.Merkezi
ÖMER GÜRKAN 4,5 Ceylanpınar Belediyesi Yalova OSK
Doğan Serkan ERGÜL 2 1453 ESK Yeşil GÖNEN
Dursun ALBENİ 3,5 Sorgun Umut ESK Yeşil GÖNEN
Ali YILDIZ 2,5 Eskişehir ESK Yeşil GÖNEN
       
TAKIMLARINDAN AYRILAN İSİMLER
ADI SOYADI PUANI ESKİ TAKIMI engelsiz basket ile ilgili görsel sonucu
Tuna TİKVEŞLİ 1 Aydın BŞB
Şefik KUZEY 3 1453 ESK
Asiye EMUCE 3 1907 Fenerbahçe
Emir KOYUNCU 4 Ceylanpınar Bld.
Aliye KOYUNCU 4 Ceylanpınar BLD.
Metin DÜZGÜN 4 Altınordu Bld.
Mustafa KOÇ Antrenör Engelsiz Gaziantep

 

 

 

 

 

Page 1 of 3

Free Joomla templates by L.THEME