Haftanın Atamaları

SÜPER LİG 16.HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem
23/02/2019 14:00 Celal Atik İZMİR B.ŞEHİR BLD. S.K. 1907 F.BAHÇE ENG. YILDIZLAR KEMAL KOÇ Y.ŞANSAL KOÇ SERKAN CENGİZ ERDEM ALKOÇAK
23/02/2019 14:00 Gaziler Reh.D.Blok S.S TSK RESHABİLİTASYON S.K. BAĞCILAR BLD.ENG.S.K. YÜKSEL DEMİRCİ SELÇUK KAÇIN ORHAN ALTIN M.ALİ ÖKSÜZOĞLU
23/02/2019 11:00 Ahmet Cömert S.S. GALATASARAY BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.S.K. GÜLTEKİN KABAŞ AYKUT KUTLU MURAT BATIHAN RIDVAN TETİK
23/02/2019 16:00 Süleyman Seba S.S. BEŞİKTAŞ JK ALTINORDU BLD.ENG.S.K. SUAT KURTLU NURETTİN BİLMEZ A.DENİZ ÖZEN ELİF HANDE ASLAN
24/02/2019 14:00 11 NİSAN S.S. ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD. GAZİŞEHİR GAZİANTEP S.K. SÜLEYMAN BUTAKIN SERKAN AKTAŞ ALİ YILDIRIM RIDVAN İNAĞ
1. LİG 16. HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem
23/02/2019 14:00 Aydın Atatürk S.S. AYDIN B.ŞEHİR BLD. S.K. KEÇİÖREN BLD. ELLERGÜCÜ S.K. ASLIHAN İPEK ŞENSU YOLDAŞ SONER AKKUŞ ERAY ÖZDEMİR
23/02/2019 14:00 Kurtköy K.S.S. PENDİK BLD. ANADOLU YAK. S.K. GİRNE AMERİKAN ÜNİ. TEK.SAN.BASK.TK. M.ALİ ZENİN DİNÇER MÖREL YILDIRAY DEMİRAY MURAT ÖZDEN
23/02/2019 15:00 İskenderun S.S. İSKENDERUN ENG. S.K. ANTALYA B.Ş. BLD ASAT S.K. M.ZİHNİ ULUSU İRFAN PEKTAŞ M.ALİ DEĞİRMENCİ EMRE ÖZGEN
24/02/2019 13:00 18 Mart S.S. ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ S.K. ENGELSİZ GAZİANTEP S.K. KORAY ÇINAR ERDENER ATALAN İ.BÜLENT ÖZÇELİK SERHAT İNANBİL
24/02/2019 13:00 Ceylanpınar S.S. CEYLANPINAR BLD. S.K. VAN BEDENSEL ENG. S.K. M.CEMAL DODANLI AYDIN YILDIRIM MEHMET DEDE HALİL İBRAHİM CANTÜRK
24/02/2019 15:00 Altındağ S.S. B.ŞEHİR BLD ANKARA S.K. 68 AKSARAY BLD. S.K. HALİL YAVUZ AYKUT KUTLU MURAT ÖZDEN UFUK UMUTLU
2. LİG 15. HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem
23/02/2019 14:00 Gümüşhacıköy S.S. AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT S.K. BURSA BED. ENG. S.K. SEDAT ARADAHAN TUĞBA DURNAOĞLU MEHTAP BAKIŞ RECEP EMRE BİLEN
23/02/2019 18:00 Evka-4 Bornova BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K. KONYA ENGELLİLER S.K. NERGİS ERDÜL E.SAMİ PINARCIK GÖKHAN ALPASLAN ÖYKÜM TANKUL
24/02/2019 12:00 Mustafa Dağıstanlı MEDİCALPARK SAM. ENG.GÜCÜ S.K. TUZLA BELEDİYESİ ENG. S.K. İLYAS SARICAOĞLU HAKAN ERDOĞAN ALİ ÇALIŞKAN İSMAİL SEVİNÇ
24/02/2019 13:00 Muş Atatürk S.S. MUŞ BEDENSEL ENG. S.K. 1955 BATMAN BLD. ENG. SP. KLB. MEHMET BAYAT METİN KANAT KAYAHAN TOPAL MİKAİL ŞARLAK
BÖLGESEL LİG-A GRUBU 10. HAFTA  
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem Yrd. Hakem  
24/02/2019 14:00 AYDIN ATATÜRK S.S. AYDIN GENÇ EFELER S.K. PAMUKKALE BELEDİYESPOR MEHMET FİDAN S.ALPER TAŞKOPARANOĞLU CENGİZ AYAZ
24/02/2019 15:00 BAHÇELİEVLER S.S. İSTANBUL ENGELLİ SPORLARI K. YEŞİLGÖNEN BED.ENG.S.K. CÜNEYT KAPKAÇ BUMİNHAN ÇELİK ABDULLAH DOĞRULOĞLU
24/02/2019 15:00 CUMHURİYET S.S. İZMİR REHABİLİTASYON S.K. İZMİR KARŞIYAKA S.K. SUAT SAVRAN CANKUT DİNÇER SEZEN ASLAN
BÖLGESEL LİG-B GRUBU 10.HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem Yrd. Hakem
23/02/2019 12:00 MUSTAFA DAĞISTANLI SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. MELİKGAZİ BLD. S.K. İZZET BAŞARAN EMRAH EKİN UFUK UMUTLU
24/02/2019 12:00 ATATÜRK S.S. SAMSUN KUZEYYILDIZI ENG KOCAELİ BAŞİSKELE S.K. KAZIM İLHAN EMRAH EKİN METİN SAVAŞ
24/02/2019 13:00 İNÖNÜ ÜNİ.KAMPÜS S.S. MALATYA B.ŞEHİR BLD.S.K. ÇARŞAMBA BED.ENG.GENÇLİK MUSTAFA ORHAN YUSUF EMİN TOLGACAN ÖZGÜL
28/02/2019 13:00 İNÖNÜ ÜNİ.KAMPÜS S.S. MALATYA B.ŞEHİR BLD.S.K. SORGUN ENGELLİLER S.K. MEHMET BAYAT SERKAN AKTAŞ RIDVAN İNAĞ
BÖLGESEL LİG-C GRUBU 10. HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem Yrd. Hakem
23/02/2019 14:00 5 ŞUBAT KAPALI S.S. NİĞDE BED.ENG. S.K. 7 OCAK ENG.S.K. TUNCAY TOLUNGÜÇ A.BAHADIR VİCDAN CEMİL TÜRK
24/02/2019 14:00 YÜREĞİR ŞİRİNEVLER S.S. ADANA MARTI ENG.S.K. MERSİN B.ŞEHİR BLD.S.K. ALİ ÇAM YASİN ŞEYHO ERDAL GÜNEŞ
BÖLGESEL LİG-D GURUBU 10. HAFTA
Tarih Saat Salon A Takımı B Takımı Teknik Komiser Baş hakem Yrd. Hakem
24/02/2019 12:00 11 NİSAN S.S. ŞANLIURFA BED.ENG.S.K. HAKKARİ SÜMBÜL ENG.S.K. İBRAHİM AĞILDAY FERAT ŞAHİN ABDULLAH KORKMAZ
24/02/2019 13:00 SİVEREK S.S. ŞANLIURFA SİVEREK ENG.S.K. KIZILTEPE ENG. GÜCÜ S.K. PERÇİN SASYIN MUSTAFA TUNÇ İBRAHİM KORKMAZ

Süper Lig

Team
Wins Lost Points
1 Galatasaray 14 2 30
2 Beşiktaş JK 13 2 28
3 İzmir BŞB 12 3 27
4 1907 Fenerbahçe 11 4 26
5 Gazişehir G.Antep 8 7 23
6 Bağcılar Bel. 8 7 23
7 TSK Reh.Merkezi 7 8 22
8 Altınordu Bel. 7 8 22
9 Balıkesir BŞB 6 10 22
10 Şanlıurfa BŞB 4 11 19
11 Yalova OSK 2 14 18
12 Kardemir Karabük 0 16 0

1.Lig

Team
Wins Lost Points
1 Keçiören Bld. EllerGücü 15 0 30
2 İskenderun Engelliler 13 2 28
3 G.A.Ü 12 3 27
4 Ceylanpınar Bel. 11 4 26
5 BŞB Ankaraspor 10 5 25
6 Pendik Bld.An.Yakası 8 7 23
7 Antalya BŞB ASAT 8 7 23
8 Engelsiz Gaziantep 5 10 20
9 68 Aksaray Bel. 4 11 19
10 Aydın BŞB 2 13 17
11 Çanakkale Boğazgücü 2 13 17
12 VAN BESK 0 15 15

2.Lig

Team
Wins Lost Points
1 Bursa BESK 11 1 23
2 Tuzla Belediyesi ESK 10 2 22
3 Bornova Barışgücü 8 4 20
4 1955 Batman Bld.Eng 8 4 20
5 Medicalpark Samsun 7 3 17
6 Konya Eng. 5 6 16
7 Amed Sportif 4 7 15
8 K.Çekmece Bld.Dostluk 3 9 15
9 Muş BESK 1 10 12
10 Gümüşhacıköy Hayat 0 11 11

Bölgesel A

Team
Wins Lost Points
1 1453 ESK 8 0 16
2 Pamukkale Bel. 6 2 14
3 Aydın G.Efeler 4 4 12
4 Karşıyaka ESK 5 2 12
5 İzmir RSK 2 5 9
6 Yeşil GÖNEN 1 7 9
7 İstanbul Eng. 1 7 9

Bölgesel B

Team
Wins Lost Points
1 Kocaeli Başiskele 7 0 14
2 Melikgazi Bel. 6 2 14
3 Samsun Besk 4 4 12
4 Çarşamba BESK 4 4 12
5 Sorgun Eng. 4 3 11
6 Malatya BŞB 1 6 8
7 Kuzeyyıldızı Eng. 0 7 7

Bölgesel C

Team
Wins Lost Points
1 Hatay BŞB 8 0 16
2 Mersin Eng.San. 6 1 13
3 Adana Martı 4 4 12
4 Niğde Besk 3 5 11
5 7 Ocak Engelliler 3 5 11
6 Mersin BŞB 1 7 9
7 İskenderun Amanos 2 5 8

Bölgesel D

Team
Wins Lost Points
1 Kızıltepe ENG. 7 0 14
2 Hakkari Sümbül 6 2 14
3 Siverek ESK 5 2 12
4 Diyarbakır BESK 4 4 12
5 Şanlıurfa BESK 4 4 12
6 Diyarbakır OEGSK 1 7 9
7 Şehitkamil Eng. 0 8 4

 

Engelsibasket © Your Company. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation